Oase har et nasjonalt kall og vil derfor gjerne ha kontakt med hele landet også på Bønnehuset, så på disse hybridsamlingen kan hele landet delta
Mandag 13.mai, blir det ny mulighet til å være med på Zoom på kveldsbønnen fra Oase Bønnehus kl.19.30. I kapellet starter kveldsbønnen kl. 19, mens du kan være med på zoom fra kl. 19.30.
Be om link om du vil være med på Zoom og send mail til: eivind@oase.no. På kveldsbønnen har vi invitert Bønnehusledere fra andre Bønnehus til kapellet og på Zoom. Da får vi høre hvordan det går på de ulike stedene, og vi vil be og velsigne hverandre.
Det blir også delt inn i «Breakout Rooms» der vi kan be og velsigne hverandre, men ikke noe du må være med på.
Kapellet er åpent hele dagen mellom kl.09 og 21. Vi har tidebønner i kapellet kl.10, kl.13 og 19. Så velkommen innom.
Vi starter opp igjen etter sommerferien 22.august.